5 10 15 - Darmowe Raty z Rabatem Cyrus One Hegel Rost Hegel H160 Primare CD Audiovector
INSTALACJE

Instalacje audio video – dział powołany do życia w odpowiedzi na dzisiejsze potrzeby naszych klientów oraz architektów, z którymi współpracujemy. Doradzamy, projektujemy oraz realizujemy projekty szeroko rozumianych instalacji audio-wizualnych, w szczególności:

  • multiroom
  • systemy wielokanałowe (kino domowe)
  • adaptacje akustyczne

Oferujemy doradztwo techniczne i koncepcyjne na każdym etapie realizacji inwestycji - od budowy do adaptacji systemu w istniejącym wnętrzu.


Nasi specjaliści

Piotr Pabian

Współwłaściciel; specjalista rozwiązań z zakresu kina domowego; wiedza z zakresu automatyki oraz sterowania, odpowiedzialny za kontakty z projektantami, stolarzami, elektrykami, automatykami, budowlańcami...; wykształcenie: elektronika ogólna w szkole średniej, na studiach informatyka; od zawsze zainteresowanie nowymi technologiami; kilkadziesiąt szkoleń z zakresu AV, w branży ściśle od 2007 roku.

Sylwester Stróżyk

Specjalista w zakresie domowej rozrywki i kina; z wykształcenia renowator zabytków, co sprawia, że jest estetą, miłującym ład i porządek; niespokojny duch i podróżnik, z wiecznym głodem wiedzy i poznania, zwłaszcza w dziedzinach nowych technologii i świata dźwięku wielokanałowego.


W każdym przypadku przygotowujemy kompleksową ofertę i bierzemy odpowiedzialność za cały projekt z realizacją. Dzięki takiemu podejściu koordynujemy kilka profesji w jednym "ręku", a inwestor ma gwarancję realizacji inwestycji bez zbędnych nieporozumień.

Podczas pierwszego spotkania z architektem lub inwestorem, zadając kilka pytań jesteśmy w stanie określić możliwość realizacji wizji oraz przygotować propozycje ciekawych rozwiązań, które pozwolą Klientowi na określenie właściwej drogi dla realizacji.

Budżet: operujemy w budżecie od kilku tysięcy złotych do kilkuset tysięcy złotych.
Obszar: głównie Polska południowo-zachodnia

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zapoznaniem się z możliwościami, zapraszamy do kontaktu z Piotrem Pabianem, tel. 603 24 24 15 lub e-mail: pp@fusic.pl

2013-04-29

Subwoofery Paradigm - profesjonalny pomiar subwoofera - Paradigm Perfect Bass Kit

Nawet jeżeli subwoofer Paradigm został wg teorii umieszczony...

2012-11-14

Kalibracja kina domowego Audyssey MultEQ PRO w FUSIC Wrocław

Audyssey to specjalistyczne laboratorium zajmujące się badaniami nad jak najwierniejszym odtworzeniem

2012-10-24

Kino domowe w domu jednorodzinnym

Jeżeli posiadają Państwo wolne pomieszczenie w swoim domu jednorodzinnym proponujemy wykorzystać je na...

2012-08-28

Integra Home Theater - w ofercie FUSIC

Jest nam miło poinformować, ze nasza firma dołączyła do kolejnego grona specjalistów i uzyskała certyfikat autoryzowanego dealera...
SZYBKI KONTAKT

FUSIC WROCŁAW

ul. Bolesławiecka 1
tel. +48 71 794 77 00
fax/tel. +48 71 794 77 01
e-mail: wroclaw@fusic.pl
JAK DO NAS TRAFIĆ
Sklep Wrocław
Dobry Sklep - Audio Video Poleca
Merytorycznie współpracujemy z AV
Cennik płyt CD
Sennheiser