5 10 15 - Darmowe Raty z Rabatem Cyrus One Hegel Rost Hegel H160 Primare CD Audiovector
KINO DOMOWE

Doradzamy, prezentujemy oraz dostarczamy systemy kina domowego od klasycznych rozwiązań składających się z amplitunera AV i głośników po kompleksowe realizacje specjalnie przygotowanych pomieszczeń wraz z pełnym wyposażeniem.

W rzeczywistości całą swoją uwagę poświęcamy rozwiązaniom stosowanym w kinie domowym z uwzględnieniem najnowszych technologii. Pozostałe elementy związane z naszą działalnością jak projekt pomieszczenia od strony wizualnej, ekskluzywna stolarka, automatyka pomieszczenia wraz ze sterowaniem oraz pozostałe podprojekty zlecamy sprawdzonym kontrahentom.

W każdym przypadku przygotowujemy kompleksową ofertę i bierzemy odpowiedzialność za cały projekt z realizacją. Dzięki takiemu podejściu mamy kilka profesji w jednym "ręku", a inwestor ma gwarancję realizacji inwestycji bez zbędnych nieporozumień.

Podczas pierwszego spotkania z architektem lub inwestorem jesteśmy w stanie określić czy spełnimy oczekiwania klienta, lub co ważniejsze, zadając kilka do kilkunastu pytań jesteśmy w stanie przygotować propozycje ciekawych rozwiązań, na które klient odpowie - "jestem zainteresowany" lub "nie jestem zainteresowany".

Budżet: operujemy w budżecie od kilku tysięcy złotych do kilkuset tysięcy złotych.
Obszar: głównie Polska południowo-zachodnia

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani możliwościami (niezobowiązująco) proszę o kontakt z Piotrem Pabianem, tel. 603 24 24 15 lub e-mail: pp@fusic.pl


Nasi specjaliści

Piotr Pabian

Współwłaściciel; specjalista rozwiązań z zakresu kina domowego; wiedza z zakresu automatyki oraz sterowania, odpowiedzialny za kontakty z projektantami, stolarzami, elektrykami, automatykami, budowlańcami...; wykształcenie: elektronika ogólna w szkole średniej, na studiach informatyka; od zawsze zainteresowanie nowymi technologiami; kilkadziesiąt szkoleń z zakresu AV, w branży ściśle od 2007 roku.

Sylwester Stróżyk

Specjalista w zakresie domowej rozrywki i kina; z wykształcenia renowator zabytków, co sprawia, że jest estetą, miłującym ład i porządek; niespokojny duch i podróżnik, z wiecznym głodem wiedzy i poznania, zwłaszcza w dziedzinach nowych technologii i świata dźwięku wielokanałowego.


2015-05-27

Audiofilskie delicje we Wrocławiu

Wrocławski salon audio FUSIC oraz Piotr Guzek Impresariat mają przyjemność zaprosić na kolejną imprezę z cyklu "Audiofil", która odbędzie się w najbliższy weekend...

2014-12-04

Kino domowe za 3500-4500 zł - Świąteczne smaczki

Salon audio FUSIC przygotował dla Państwa dwa zestawy kina domowego pośród kilkuset możliwych kombinacji. Czym się kierowaliśmy przy wyborze?

2014-08-10

Definitive Technology i technologia Dolby Atmos

Z uwagi na bardzo duży szum wokół technologii Dolby Atmos wszyscy producenci próbują pokazać, że są na czasie i oferują produkty do odtworzenia filmów w technologii Dolby Atmos.

2014-08-10

Nowe amplitunery Denon AVR-X3100w i AVR-X4100w

Jak co roku, tak i w tym producent Denon wprowadza nowe modele amplitunerów o nazwie AVR-X3100w oraz AVR-X4100w. Nie będę się rozpisywał o zmianach, bo nie było ich zbyt wiele. Tak, czy inaczej nadal mam dobre zdanie o tych produktach.

2014-08-09

Projektor Sony VPL-HW55 we Wrocławiu

Informujemy, że istnieje możliwość zobaczenia projektora kina domowego Full HD Sony VPL-HW55 w akcji.

1 2 3 4 5 6 7 8 >>

SZYBKI KONTAKT

FUSIC WROCŁAW

ul. Bolesławiecka 1
tel. +48 71 794 77 00
fax/tel. +48 71 794 77 01
e-mail: wroclaw@fusic.pl
JAK DO NAS TRAFIĆ
Sklep Wrocław
Dobry Sklep - Audio Video Poleca
Merytorycznie współpracujemy z AV
Cennik płyt CD
Sennheiser